top of page

FAQ

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

 • Dostanem po ukončení kurzu certifikát?
  Áno, výstupom kurzu je CERTIFIKÁT, ktorý je vo formáte PDF a je vygenerovaný po absolvovaní záverečného testu. Kurzy je možné absolvovať aj bez certifikátu, pokiaľ nechcete absolvovať skúšku (čo je ale škoda).
 • Je stanovený vekový limit pre účastníkov kurzu?
  Nie, vekový limit nie je stanovený.
 • Je možné darovať kurz vo forme darčekovej poukážky?
  Áno, samozrejme, na vyžiadanie vám zašleme na e-mail darčekový poukaz.
 • Je kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov?
  Áno, kurz je postavený tak, aby bolo vysvetlené všetko od základov.
 • Je kurz akreditovaný?
  Kurz nie sú akreditovaný, nakoľko MŠVVaŠ aktuálne neakredituje vizážistické kurzy online. Na vykonávanie služby a otvorenie živnosti ale nie je podmienkou akreditovaný kurz v oblasti vizážistiky.
 • Je možné sa naučiť líčiť bez reálnej prítomnosti lektorky?
  V online kurze nájdete rovnako ako v kurzoch naživo ukážky líčenia a tiež podrobný popis postupu aplikácie na ktorý sa pozeráte rovnako ako pri kurze naživo, dokonca detailnejšie. Tieto techniky si môžete narozdiel od kurzu naživo trénovať koľkokrát potrebujete a v prípade záujmu je lektorka k dispozícii (prostredníctvom chatu alebo e-mailu), aby vám zodpovedala prípadné otázky, poradila a vysvetlila potrebné zmeny. Venuje sa vám v prípade potreby počas celého kurzu individuálne, na čo pri kurze naživo a množstve študentov nie je vždy možné. Je to ale samozrejme na vás pre akú formu vzdelávania sa rozhodnete.
 • Je možné absolvovať kurz naživo?
  Kurzy naživo sme organizovali niekoľko rokov, na základe žiadostí študentov o dostupnejšie vzdelávanie (čo sa týka miesta, času a ceny) sa vzdelávacie osnovy presunuli do online priestoru. Nakoľko je o túto formu vyšší záujem, kurzy naživo aktuálne neotvárame.
bottom of page