TONIKUM

DuoLife Beauty Care

Collagen Face Mist Toner / 100 ml

DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner je jemná hmla na tvár a telo s čiastočkami zlata, ktorá bola vytvorená s cieľom intenzívne zvlhčiť, osviežiť a tonizovať pokožku a pripraviť ju na aplikáciu ďalšej kozmetiky z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Použitý hydrát kolagénu s patentovanou metódou mikrobiologickej a tepelnej stabilizácie chráni pred rozvojom mikroorganizmov a zaisťuje stabilitu produktu pri teplote do 32 °C. Unikátny komplex štyroch druhov 4D kyseliny hyalurónovej vďaka rozdielnej veľkosti častíc jednoznačne zlepšuje hydratáciu vonkajšej aj hlbšej vrstvy pokožky. Drobné čiastočky zlata rozžiaria našu pokožku a dodajú jej prirodzený, zdravý lesk a mladistvý vzhľad.

CENA 20,25 € 

Môžeme si udržať krásny, mladý, zdravý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia? S radom DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!

DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner je:

 • Jemná hmla s čiastočkami zlata pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre a tela.
 • Kozmetický prípravok s intenzívnym hydratačným a tonizujúcim účinkom - vyrovnáva pH pokožky a pripravuje ju na aplikáciu ďalších produktov z radu DuoLife Collagen Beauty Care.
 • Hmla obsahuje kolagénový hydrát s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie. Kolagén ako proteín je živným médiom pre mnoho skupín mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia zaručujúca bezpečné používanie v kozmetických prípravkoch. Hlboko hydratuje a tonizuje pokožku, vyhladzuje vrásky, odďaľuje proces starnutia.
 • Kozmetika s intenzívnym hydratačným účinkom, ktorý sa udržiava 24 hodín od aplikácie vďaka použitiu komplexu štyroch typov kyseliny hyalurónovej HYMAGIC 4D.
 • Hmla znižuje viditeľnosť prefarbení a redukuje ich množstvo vďaka použitiu extraktu z dúhových rias obmedzujúceho syntézu melanínu.
 • Index prirodzenosti produktu je 98,7 %.
 • Produkt na každodenné použitie, dokonca aj niekoľkokrát denne na osvieženie pleti.

  Čistenie pokožky je kľúčovou etapou v každodennej starostlivosti o pokožku tváre, pretože odstraňuje všetky nečistoty a pripravuje pokožku na aplikáciu ďalších kozmetických prípravkov. Tónovanie pleti je dôležitou etapou starostlivosti, na ktorú, bohužiaľ, často zabúdame. Predstavuje akúsi hranicu medzi čistením a starostlivosťou, pretože jej úlohou je obnoviť správne pH pokožky, ako aj osviežiť, upokojiť podráždenia a dodať pokožke cenné výživné látky.

  Ako aplikovať?

  Kolagénová hmla naneste na vyčistenú suchú pokožku tváre a tela. Pri nanášaní na tvár zatvorte oči a hmlu nastriekajte zo vzdialenosti cca 20 cm. Nechajte niekoľko minút pôsobiť, kým sa úplne nevstrebe.

  Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo zdrojov svetla. Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Vyhýbajte sa kontaktu s očami.


  Zložky: Aqua/Water, Propanediol, Betaine, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Glycerin, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Silver Citrate, Glycosaminoglycan, Glyceryl Caprylate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Polyglyceryl-6 Oleate, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Phytate, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Carboxyethyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Surfactin, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, T-Butyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Gold, CI 77400

  Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

  > PRIDAŤ SA DO SKUPINY