top of page
Pekné fotky-2.jpg

ONLINE KURZ SEBALÍČENIA

SELF AMA

Stotožňujete sa s tým, že:​

Rady by ste vedeli nalíčiť samú seba na bežný deň, alebo spoločenskú udalosť ako profesionál?

Zaujíma vás ako zvýrazniť svoju krásu a upraviť sa rýchlo a jednoducho?

Chcete vedieť ako sa starať o svoju pleť a zamaskovať prípadné nedokonalostí?

Míňate veľa peňazí na produkty, ale stále nie si spokojná so svojim líčením?

Neviete si nájsť typ líčenia, ktorý vám pristane a vydrží celý deň? 

Ak áno, potom ste na správnom mieste. Vytvorili sme individuálny online kurz pre ženy, ktoré sa chcú zlepšiť v líčení.

Na kurze sebalíčenia sa dozviete rôzne tipy, ktoré vám pomôžu pri každodennej či príležitostnej úprave svojej vizáže. Dozviete sa, kde možno robíte chyby a získate cenné rady, od profesionálnej vizážistky, ktoré vám vašu dennú rutinu pomôžu spríjemniť a urýchliť.

self ama_edited.jpg

Buďte sama sebe 
vizážistou

Osobné kurzy predstavujú odlišný štýl výuky ako kurzy pre profesionálov. Make-up je kúzlenie, alchýmia, ale má svoje pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Preto vám ponúkame osobný online make-up kurz SELF AMA, ktorý je určený všetkým ženám, ktoré by sa chceli naučiť vhodne starať o svoju pleť a krásne sa nalíčiť. Počas jedného stretnutia sa naučíte všetko o základnej úprave vašej tváre. Pomôžeme vám zorientovať sa a môžete si byť isté, že si odnesiete nielen úžasný pocit, ale aj postup líčenia na každodenné využitie. Bu­deme sa venovať určeniu vášej vlastnej typológie. Priblížime si prípravu pleti pred líčením aj to, ako si vybrať správny make-up a ako dosiahnuť dlhšiu trvácnosť líčenia. Ukážeme si maskovanie nedokonalostí, tva­rovanie obočia, líčenie vášho typu očí a nebude chýbať ani tón a podtón pleti. Krok za krokom sa sama na sebe naučíte ako zvýrazniť svoje prednosti, ako zamaskovať drobné chybičky a na aké chyby v líčení si dávať pozor.

​Čo sa v kurze naučíte?

 • Určenie vášho typu pleti

 • Vhodná staroslivosť o vašu pleť

 • Príprava pleti pred líčením

 • Výber vhodného make-upu

 • Farebná korekcia a fixácia

 • Aké produkty si vyberať

 • Vymeriavanie obočia

 • Určenie typu tváre a správne kontúrovanie

 • Postup líčenia vášho typu očí

 • Očná linka podľa typu oka

 • Líčenie mihalníc

 • Ako na líčenie na bežný deň

 • Tipy pre večerný make-up

 • Produkty na pery

 • Čo (ne)robiť

Deep Red Paint

Čo by to
pre vás znamenalo? 

Makeup prášek

Keby ste presne vedeli, čo vám pristane?

Keby ste si vedeli vybrať tie správne produkty dekoratívnej kozmetiky pre vás?

Keby ste sa dokázali nalíčiť sama ako profesionál?

To všetko môžete mať a dokonca za oveľa výhodnejšiu cenu ako akékoľvek iné kurzy!

Čo hovoria absolventky SELF AMA?

Kurz hodnotím ako veľmi užitočný. Veľmi veľa som sa toho naučila. Zistila som veci, o ktorých som doteraz vôbec nič nevedela a som presvedčená, že som nadobudla mnoho poznatkov, ktoré prakticky využijem. Ďakujem veľmi pekne. Som naozaj rada, že som si vybrala práve váš kurz!

Katarína K.

Ďakujem veľmi pekne za kurz, aj za vašu spätnú väzbu. Vďaka tomu viem, čo urobiť inak a čo vylepšiť. Určite sa začnem make-upu venovať naplno a plánujem absolvovať aj ďalšie kurzy. Kurz som si užila a veľmi ma bavil. Forma spracovania kurzu je veľmi dobrá, veľa som sa naučila.

Magdalena R.

Kurz bol perfektný. Konečne rozumiem tomu, čo som robila nesprávne. Konečne chápem, čo si treba všímať a získala som kopec nových informacií. Kurz je podľa mňa spracovaný veľmi zaujímavo. Nie je to len dlhé, nudné rozprávacie video a úlohy mi pomohli lepšie si všetko zapamätať. 

 Viktória M.

​Kurzom vás bude sprevádzať Veronika Kalouseková, člen asociácie stylistov a vizážistov, certifikovaná lektorka a vi­zážistka, ktorá sa okrem líčenia osobnej klientely či svadieb každoročne zúčastňuje módnych prehliadok, spolupracuje s množstvom fotografov a reklamných či modelingových agentúr, taktiež na rôznych kreatívnych, alebo propagačných projektoch, ktoré môžete a rada vás privíta v make-up svete.

​Ako to prebieha?

SELF AMA prebieha individuálne prostredníctvom online stretnutia cez aplikáciu Google Meet, kde sa lektorka sa venuje iba vám 1:1. Na e-mailovú adresu vám príde link na prihlásenie. Termín sa prispôsobuje vašim požaidavkám, rovnako ako obsah, môžete sa spoločne zamerať na oblasť, ktorá vás zaujíma najviac. Stretnutie je v trvaní 60-120 min., podľa potreby. Lektorka vám krok po kroku vysvetlí postup, výber produktov, starostlivosť a prípravu pleti, typológiu, najčastejšie chyby aj najvhodnejší štýl líčenia práve pre vás rovnako ako pri kurze naživo. Samozrejmosťou je zodpovedanie všetkých vašich otázok.

Rezervujte si svoj termín ešte dnes!

SELF AMA

50,00 

bottom of page