ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.


info@makeupavenue.sk
0917 941 668

UŽ MÁTE SVOJ VOUCHER/POUKAZ?

V prípade zakúpenia Kurzov/Online kurzu, E-Knihy cez partnerský zľavový portál sa hradí uvedená suma už pri zakúpení vouchera. V tomto prípade nám stačí zaslať OBJEDNÁVKU S KÓDOM VOUCHERA/POUKAZU a online produkty sú zaslané po jej prijatí, rovnako v prípade kurzov naživo je vaše miesto rezervované hneď bez zasielania faktúry od nás.

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení nasledujúcich údajov vám bude zaslaný potvrdzujúci e-mail s faktúrou a ďalšie informácie. Prosíme pred zaslaním oboznámiť sa s

*Údaje označené hviezdičkou sú povinné.


UPOZORNENIE!

Z dôvodu aktuálnej situácie momentálne neotvárame žiadne kurzy, ktoré sa konajú naživo.

Prajeme všetkým veľa zdravia a tešíme sa na to, ako sa znova uvidíme :) 


Odoslaním objednávky zároveň beriete na vedomie, že v zmysle § 62 ods. 3 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách môže Make-up Avenue zasielať marketingové informácie ohľadom vlastných produktov a služieb. Záujemca je kedykoľvek oprávnený zasielanie odmietnuť  a z odberu sa odhlásiť priamo v e-maile.


Katarína H.

Sérum je úžasné! Vidím na pleti už po týždni žiarivosť a dokonca aj viditeľné zmenšenie pórov. Vďaku krému mi ustúpilo akné. A ešte aj krásne voňajú. Kolagén na pitie je za mňa najlepší na trhu. Produkty sú naozaj úžasné a odporúčam všetkým!

Jana V.

Po 3 fľašiach kolagénu mi normálne začali rásť baby vlásky, cyklus sa mi upravil po 100 rokoch, reálne ma prestali bolieť kĺby, spevnli sa mi aj nechty, pleť bola vláčna a vrásky na čele sú preč, aj moja kozmetička bola prekvapená. Budem to objednávať navždy.

Lenka I.

Pleť mám ako bábätko, po 7 mesiacoch sa mi vrátiála vďaka kolagénu na pitie menštruácia a ešte mi aj chutí, odrátavam hodiny, kedy si zas možem dať znova. A ako bonus, pochvala od kaderníčky, že mám aj oveľa lepšiu kvalitu vlasov.


OBJEDNÁVKA

MÁM ZÁUJEM


Všetky produkty k zákupeniu/objednaniu u nás, alebo to urobte šikovnejšie, zeragistrujte sa u dodávateľa a nakupujte za veľkoobchodnú cenu.

ZĽAVA 15%

Ak chcete využiť zľavu do 15%, na tento a každý ďalší nákup, registrujte sa ZADARMO u dodávateľa ako PREFEROVANÝ ZÁKAZNÍK.

BEZ POTREBY MINIMÁLNEJ  OBJEDNÁVKY.

Ak chcete využiť akciovú dopravu za 1€, vyberte si po zadaní hlavnej objednávky ešte jeden produkt zo zoznamu v SEKCII PRÉMIÍ. 

ZĽAVA 30%

Ak chcete využiť zľavu do 15%, na tento a od ďalšej objednávky nakupovať výrobky so zľavou až do 30% registrujte sa ZADARMO ako CLUB MEMBER. 

POTREBNÁ PRVÁ OBJEDNÁVKA ZA 250 BODOV.*

Ak chcete využiť akciovú dopravu za 1€, vyberte si po zadaní hlavnej objednávky ešte jeden produkt zo zoznamu v SEKCII PRÉMIÍ. 

Nakupujte so zľavou 15-30%

Po zľave cena od 36,50€