VITA C

Liquid Form

Vitamín C na pitie / 750ml (50b.)

Posilnenie zdravia a imunity


30,00 €
Please select variants first

Dávkovanie: 25 až 50 ml raz denne pred jedlom. Nepredstavuje náhradu pestrej stravy.

Skladovanie: Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať. Nepiť z fľaše.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. 


100% prirodzený, komplexný vitamín C.

DuoLife Vita C je riešením pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob na zlepšenie stavu a doplnenie chýbajúcich vitamínov a minerálov - teda chcú energicky žiť!

DuoLife Vita C je jediný v plnej miere prirodzený vitamín C, ktorý vďaka svojej výnimočnej forme zaručuje 100 % dennú dávku tohto vitamínu. Vďaka tomu umožňuje udržať optimálny stav organizmu a výrazne posilňuje imunitný systém. Úplne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia, energie a dobrého stavu, avšak len s tou podmienkou, že nie je nijakým spôsobom modifikovaný, vďaka čomu si zachováva svoju prirodzenú formu.Acerola je jeden z najbohatších zdrojov vitamínov C. Jeden plod aceroly obsahuje také množstvo vitamínu C ako kilogram citrónov. Je považovaná za silný antioxidant, ktorý spružňuje pokožku a chráni pred starnutím.

Ruža šípová obsahuje 30 až 40-násobne väčšie množstvo vitamínu C ako citrusy. Plody ruže sú nezastupiteľným zdrojom ľahko stráviteľných vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov, vďaka čomu má účinky posilňujúce celý organizmus.

Jahody CamuCamu sú obrovským zdrojom prirodzených vitamínov. Obsahujú minimálne 2500 mg prirodzeného vitamínu C v 100 gramoch, teda práve 2% ich vlastnej hmotnosti! Okrem toho sú bohatým zdrojom antioxidantov a posilňujú celý imunitný systém.


Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok nachádzajúcich sa v produktoch DuoLife, neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.