COLLAGEN

TOP

Liquid Form

Kolagén na pitie / 750ml (50b.)

Pre krásnu pleť, vlasy, nechty aj zdravé kosti a kĺby


35,00 €
Please select variants first

Dávkovanie: 25 až 50 ml raz denne pred jedlom. Nepredstavuje náhradu pestrej stravy.

Skladovanie: Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať. Nepiť z fľaše.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Neodporúča sa pri histamínovej intolerancii.


DuoLife Collagen je podstatou mladosti v tekutej forme.

Kolagén je základnou stavebnou jednotkou tvoriacou spojivové tkanivo a to predovšetkým kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Kolagénu sa tiež zvykne hovoriť "elixír mladosti".

Čaká vás krásna pleť vďaka 100 % prirodzenému, kompletnému, tekutému kolagénu. Tekutý kolagén obohatený o antioxidanty pomáha pokožke udržať si pevnosť a pružnosť, chráni ju pred predčasným starnutím a dbá o zdravé vlasy a nechty. Vitamín C z výťažku z aceroly podporuje produkciu kolagénu, ktorý zabezpečuje optimálny stav kĺbových chrupaviek a kostí.

DuoLife Collagen bol navrhnutý pre všetkých, ktorí si chcú zabezpečiť "večnú" mladosť. Unikátna kompozícia zložiek, ktoré sú bohaté na antioxidanty, dokážu zabezpečiť ochranu pred procesom starnutia tým, že ho spomaľujú a zároveň účinne bojujú s voľnými radikálmi. Zdravie, mladosť, kondícia obsiahnutá len v jednom produkte, ktorý je úplne prírodný a obsahuje zložky, ktoré efektívne podporujú fungovanie organizmu na mnohých úrovniach.

Živiny obsiahnuté v každej zložke DuoLife Collagen zlepšujú zdravotný stav celého organizmu, vrátane správneho fungovania jeho jednotlivých štruktúr.Mango je zdrojom vitamínov, ktoré pozitívne vplývajú na kondíciu pokožky. Rastlina obsahuje glykozid - magniferín, ktorý má antioxidačný účinok. Vzhľadom na silné antioxidačné vlastnosti a schopnosť nivelizácie negatívneho vplyvu žiarenia UV na pokožku, je v širokom rozsahu využívaný v kozmetike.

Morský kolagén má veľmi podobnú štruktúru ako ľudský kolagén. Jeho základnou funkciou v organizme je stavba chrupaviek a zlepšenie stavu kĺbov. Dodatočne zohráva dôležitú úlohu v procese hojenia rán a regenerácie tkaniva. Jeho prítomnosť zaručuje pružnosť a hebkosť pokožky.

Glukosamín sulfát z kôrovcov je látkou, ktorá podporuje činnosť opornej sústavy. Je súčasťou chrupaviek a tekutiny, ktorá vyplňuje kĺbové púzdra a vďaka ktorej sa zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu. Zároveň stimuluje syntézu chrupavky.

Chondroitín sulfát umožňuje regeneráciu povrchovej vrstvy stavcov. Pôsobí ako magnet, ktorý vychytáva vodu i výživné substancie a dodáva ich do kĺbovej chrupavky. Okrem toho uľahčuje implantáciu vápnika do kostí, čo sa odráža v odolnosti kĺbov a kostí.

Acerola je bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu. Prispieva k získaniu hladšej a žiarivej pokožky, podporuje imunitný systém organizmu a hojenie rán.

Praslička roľná je cenným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktoré účinne zabraňujú šediveniu vlasov, posilňujú slabé nechty a vlasy. Okrem toho zlepšujú pružnosť spojovacieho tkaniva a kostí.

Žihľava je zdrojom kremíka, ktorý vplýva na metabolizmus a stav vlasov a nechtov. Zlúčeniny kremíka, ktoré sa v žihľave nachádzajú udržujú vhodnú pružnosť a odolnosť pokožky, väziva, kostí a slizníc.

Kremík je potrebný v syntéze kolagénu, vplýva na štruktúru a regeneračné možnosti tkaniva.

Výhonky bambusu sú prirodzeným zdrojom kremíka, ktorý obnovuje pevnosť a pružnosť kolagénových a elastínových vlákien, čím predchádza poškodeniu kostného a chrupavkového tkaniva. Bambus obsahuje nezvyčajné množstvo kremíka, až 75%. Mastné kyseliny, ktoré obsahuje, prirodzene rozpúšťajú provitamín A a vitamín E, teda silné aminokyseliny, ktoré pôsobia v pokožke a dodávajú viditeľný efekt v podobe hydratovanej, hladkej a mladej pleti, ako aj zdravých silných vlasov a nechtov.

Kyselina hyaluronová vplýva pozitívne na činnosť kĺbov. Vďaka nej má synoviálna tekutina náležitú pružnosť a viskozitu. Vplýva na stav pokožky, posilňuje jej bunky a podporuje regeneráciu tkaniva. Zaisťuje hydratáciu organizmu i hlbokých vrstiev pokožky z vnútra, spomaľuje proces starnutia a podporuje jej vhodnú vlhkosť a pružnosť.


Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok nachádzajúcich sa v produktoch DuoLife, neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.