KERATIN

Liquid Form

Keratin na pitie / 750ml (85b.)

Krásne, zdravé a posilnené vlasy 


50,00 €
Please select variants first

Dávkovanie: 25 až 50 ml raz denne pred jedlom. Nepredstavuje náhradu pestrej stravy.

Skladovanie: Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať. Nepiť z fľaše.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. 


Keratin Hair Complex je výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu. Má medzinárodné patenty.

DuoLife Keratín Hair Complex ako zdravie a krása v jednom

  • vypadávanie vašich vlasov znížené o 34% už po jednomesačnej aplikácii*
  • značné obmedzenie vypadávania vlasov o 86% po uskutočnení úplnej ozdravné kúry*
  • vaše vlasy 10x silnejšie a 2x pružnejšie ako pred kúrou *
  • výrazne vyšší objem a hustota XXL pre tenké vlasy *
  • výsledky pôsobenia sú viditeľné po troch mesiacoch aplikácie*

Použité zložky sú 100% prírodné a boli klinicky overené. Ich účinnosť bola potvrdená testami na rast a kondíciu vlasov. Suroviny použité v procese formulácie majú potvrdenú účinnosť v prípade perorálneho použitia; prostriedok je určený pre ženy aj mužov.

*Výskum bol vykonaný v skupine 21 osôb. Účinnosť sa preveruje každé dva týždne užívania. Skúšky sa vykonávajú vo výskumnom laboratóriu.Komplexné pôsobenie v troch krokoch

I. Krok - Keratin Hair Complex podporuje rast vlasov

Extrakt z čiernej ryže a opuncie mexickej ovplyvňuje podporu rastu vlasov indukciou množenie buniek v dolnej časti vlasových cibuliek. Efektom sú tzv. "Baby hair".

II. Krok - Keratin Hair Complex spomaľuje vypadávanie vlasov

Unikátna kompozícia zložiek bola vytvorená tak, aby sa optimalizoval proces stimulácie a obnovy vlasov. Všetky použité zložky sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú kvapalnú keratínovú terapiu obnovy vlasov. Aplikáciou tohto prostriedku je možné obmedziť nadmerné vypadávanie vlasov.

III. Krok - Keratin Hair Complex pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov

V prípravku Keratin Hair Complex sú obsiahnuté plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy.


Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok nachádzajúcich sa v produktoch DuoLife, neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.