KERATIN Maska/ kondicionér

Beauty Care

Maska/kondicionér na vlasy / 200ml (60b.)

Výživa a obnova vlasov

30,00 €
Please select variants first

DuoLife kondicionér/maska znamená druhý krok na ceste ku zdravým, lesklým a správne vyživeným vlasom. Jeho zloženie tvorí niekoľko aktívnych látok a je v ňom sila plynúca priamo z prírody!

Kondicionér/maska DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Conditioner je revitalizačný SOS pre vaše vlasy. Výnimočné spojenie aktívnych zložiek ako je kokosový olej, extrakt z listov guajavy a listov žihľavy, extrakt z bylín prasličky, extrakt z malín, rozpustný keratín, panthenol a bambucké maslo umožnilo vytvoriť novú dimenziu starostlivosti o vlasy, ktorá bude preverená vo forme revitalizačného kondicionéru alebo regeneračnej masky.

Komplexný a holistický prístup k starostlivosti o zdravie a telo priniesol plody vo vytvorení radu kozmetických prípravkov pre starostlivosť o telo a zároveň zahájil ďalší výskum hľadajúci cesty pre optimálnu starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Efektom tejto výskumnej činnosti je vznik Advanced Formula. Tento exkluzívny a inteligentný výrobný postup bol vytvorený na dosahovanie výnimočných výsledkov.

Advanced Formula je ideálnym dodatkom k výživovému doplnku DuoLife Kertain Hair Complex. Spojenie pozitívnych stránok preparátu v tekutej forme s výnimočnými vlastnosťami  kondicionéru/masky umožnia komplexnú starostlivosť o zdravie a správnu kondíciu vlasov a pokožky hlavy a zmnohonásobia vzájomné efekty ich pôsobenia, vhodné pre každodenné použitie.

Starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy, akú tu ponúkame, vznikla na prírodnej báze Powered by Nature!

Kladieme dôraz na prírodný pôvod zložiek. Receptúra preto vychádza z certifikovaných surovín, ktoré sú povolené na použitie v prírodných kozmetických prípravkoch medzinárodnými certifikačnými organizáciami ECOCERT / COSMOS. ECOCERT a COSMOS znamená kvalitu a dôveru v oblasti štandardizácie prírodných kozmetických prípravkov.

Spôsob zisťovania, či je kozmetický prípravok skutočne prírodný, je metóda obsiahnutá v norme ISO 16128. Táto norma definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza Natural Cosmetics Index. DuoLife Keratin Hair Complex má veľmi vysokú mieru prírodných zložiek - 95%. Vyplýva to z použitých prírodných, certifikovaných zložiek.

DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula je keratínová liečba vlasov:

  • vypadávajúcich
  • suchých
  • poškodených
  • na konci sa rozdvojujúcich
  • bez lesku

High Strength Level - starostlivosť s rozmachom 5:

  • prostriedok s veľmi vysokým obsahom prírodných zložiek
  • bohaté zložky, certifikované suroviny ECOCERT/COSMOS
  • dvojfunkčný - forma masky a kondicionéru
  • podporovaný výživovým doplnkom Keratin Hair Complex v tekutej forme


Panthenol (provitamín B5)¹⁻³ preniká do vlasov a pretvára sa na vitamín B5, ktorý obnovuje štruktúru vlasov, posilňuje, regeneruje, navlhčuje.

Extrakt z listov guajavy udržuje lesklé vlasy, posilňuje ich štruktúru, detoxikuje organizmus a má hydratačné účinky.

Bylina prasličky poľnej¹⁻³ chráni pred vypadávaním vlasov, dáva vlasom lesk, zamedzuje šedivenie vlasov, podporuje boj proti lupinám.

Extrakt z listov žihľavy má tonizačné a remineralizačné účinky, zmierňuje podráždenie, pôsobí antibakteriále.

Kokosový olej⁷⁻¹⁰ uzatvára kutikulu vlasu a podporuje ochrannú vrstvu jeho štruktúry, posilňuje vlasy, vyživuje pokožku tým, že podporuje boj s príznakmi výskytu lupín.

Bambucké maslo obnovuje zničené vlasy, zmäkčuje a navlhčuje pokožku hlavy, zmierňuje podráždenie, chráni pred pôsobením atmosférických vplyvov (UV) - vlasy sa stávajú elastické, pružné a mäkké.

Extrakt z malín pestuje, navlhčuje, osviežuje a príjemne vonia.


Pôsobí dvomi spôsobmi

1. Vo forme kondicionéru: nechajte pôsobiť 1-2 minúty na mokrých vlasoch a dobre opláchnite veľkým množstvom vody. Používajte pri každodennej starostlivosti, vlasy sa bez väčšej námahy ľahko rozčesávajú.

2. Vo forme masky: nechajte pôsobiť na 5 až 10 minút na vlhkých, uterákom osušených vlasoch. Na zosilnenie efektu odporúčame chrániť hlavu fóliovou čiapkou a ovinúť ju do teplého turbana vytvoreného z uteráka. Potom dobre opláchnite veľkým množstvom vody. Používajte pre výživu vlasov a ich intenzívnu ochranu.

Existujú dve možnosti použitia: tradične šampón a potom kondicionér/maska, alebo ak sa vlasy často premasťujú, tak kondicionér/maska a až potom šampón.

Môžu sa teda použiť dve metódy: umývanie-výživa alebo výživa-umývanie. Dobre opláchnite nie veľmi teplou vodou! 

Dôležité je nenanášať produkt až ku korienkom vlasov.

Nanášajte malé množstvo - ekvivalent čajovej lyžičky.