CHLOROFIL

Liquid Form

Chlorofil na pitie / 750ml (50b.)

Detox organizmu a energia


30,00 €
Please select variants first

Dávkovanie: 25 až 50 ml raz denne pred jedlom. Nepredstavuje náhradu pestrej stravy. 

Skladovanie: Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať. Nepiť z fľaše.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku.


DuoLife Chlorofil je produkt určený pre ľudí, ktorí chcú mať energiu potrebnú na celý deň plný pracovných a domácich povinností. Ideálny na detox organizmu, priaznivo pôsobí v prípade rôznych alergií. Vďaka svojmu výnimočnému účinku ho dokonca nazývajú "tekutou energiou".

Vďaka výnimočnému zloženiu z prírodných surovín umožňuje očistiť organizmus od toxínov, ktoré sú v ňom, odstraňuje ťažké kovy a taktiež svojím účinkom podporuje regeneráciu organizmu, ktorý je pod vplyvom dlhodobého stresu alebo iných zaťažujúcich okolností, chráni pred predčasným starnutím a eliminuje voľné radikály.

DuoLife Chlorofil posilňuje obranyschopnosť organizmu, optimalizuje a udržiava dobrý zdravotný stav. Vďaka obsahu mede, ktorá podobne ako železo dokonale transportuje kyslík, sa častice chlorofylinu dokážu premiestňovať po celom organizme a vďaka svojej štruktúre podobnej štruktúre hemu, ktorý sa nachádza v našej krvi, ho dokonca nazývajú "zelená krv".Jačmeň je považovaný za ideálny zdroj rozpúšťajúcej sa celulózy. Okrem toho má silné antioxidačné vlastnosti a vďaka bohatému spektru vitamínov a minerálnych zložiek pomáha udržať rovnováhu pH v organizme.

Lucerna je dokonalým zdrojom bielkovín, vďaka čomu posilňuje organizmus a zrýchľuje jeho regeneráciu. Zároveň očisťuje prirodzeným spôsobom organizmus. Je nezastupiteľná v prípade osôb, ktoré by chceli zrýchliť regeneračný proces organizmu.

Mätový esenciálny olej je už stovky rokov známy ako vynikajúce antiseptikum. To znamená, že veľmi účinne napomáha v očisťovaní organizmu a ničí mikroorganizmy, ktoré ohrozujú správnu činnosť imunitného systému. Okrem toho pomáha v udržaní rovnováhy pH.

Chlorella je aktuálne najbohatším známym zdrojom chlorofylu. Vďaka tomu, že obsahuje veľké množstvo aminokyselín, vitamínov a minerálov, ktorých koncentrácia je omnoho vyššia ako v prípade suchozemských rastlín, patrí medzi "super foods". Účinne pomáha v odstraňovaní toxínov, ťažkých kovov a chemikálií z organizmu.


Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok nachádzajúcich sa v produktoch DuoLife, neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.