ONLINE MUA KURZ SELF MAKE-UP

Kurz je určený všetkým ženám, ktoré majú záujem zdokonaliť sa v technikách líčenia a byť sama sebe vizážistkou.


 • Rady by ste vedeli nalíčiť samú seba na bežný deň, alebo spoločenskú udalosť ako profesionál?
 • Zaujíma vás ako zvýrazniť svoju krásu a upraviť sa rýchlo a jednoducho?
 • Chcete vedieť ako sa starať o svoju pleť a zamaskovať prípadné nedokonalostí?

Tento kurz je určený všetkým ženám, ktoré by sa chceli naučiť vhodne starať o svoju pleť a krásne sa nalíčiť. Počas jedného kurzu sa naučíte všetko o základnej úprave vašej tváre. 


Make-up jednoducho, jasne a efektívne! Osobné kurzy predstavujú odlišný štýl výuky ako kurzy pre profesionálov. My ženy sme všeobecne od prírody senzitívne, sebakritické a zodpovedné. Keď si niečim nie sme stopercentne isté, nejdeme do toho, obzvlášť ak ide o náš vzhľad. S nami sa ale nemáte čoho obávať. Viac než ktokoľvek iný rozumieme ženám, ich mysleniu, obavám, neistote i hanbe. Nemusíte odpovedať naživo v kurze, ani sa obávať toho, že vás uvidí odlíčené množstvo ďalších žien. Dostanete hotový video-návod s jasným postupom krok za krokom a inštrukciami, zároveň sme v prípade akýchkoľvek otázok pre vás stále k dispozícii. Pomôžeme vám zorientovať sa a môžete si byť isté, že z nášho kurzu si odnesiete nielen úžasný pocit, ale aj postup líčenia na každodenné využitie.

Naučíte sa starať o svoju pleť v pohodlí domova, príblížime si tiež 5-krokovú starostlivosť o pleť, vďaka ktorej bude vaša pleť krásna aj bez líčenia. Bu­deme sa venovať určeniu vášho vlastného typu pleti. Zistíte ako na líčenie očí, linky, aj umelé mihalnice. Priblížime si prípravu pleti pred líčením aj to, ako si vybrať správny make-up a ako dosiahnuť dlhšiu trvácnosť líčenia. Ukážeme si maskovanie nedokonalostí, tva­rovanie obočia a nebude chýbať ani tón a podtón pleti. Dotkneme sa všetkých základných informácií a krok za krokom sa sama na sebe naučíte ako zvýrazniť svoje prednosti, ako zamaskovať drobné chybičky a na aké chyby v líčení si dávať pozor.

Z kurzu budete mať prospech z/zo:

 • Získania jasného video-návodu 
 • Využívania praktických postupov
 • Zistenia vlastnej typológie
 • Získania prehľadu v produktoch
 • Zistenia pleťovej starostlivosti vhodnej pre vás
 • Získate sabaistotu pri líčení

UKÁŽKA Z KURZU

OBSAH KURZU


Lekcia#1 

 • Typy pleti, starostlivosť o pleť, najčastejšie problémy, výber vhodného make-upu, fixácia púdrom, tón a podtón

Lekcia#2

 • Produkty na obočie, vymeriavanie obočia, ako obočie nemá vyzerať, výber farby, postup

Lekcia#3 

 • Určenie typu tváre, farebná korekcia, kontúrovanie, rozjasňovanie, štetce

Lekcia#4

 • Produkty na líčenie očí, veľkosť očí, vzdialenosť očí, výber farieb, postup a základné štetce

Lekcia#5

 • Vhodné oči na linku, produkty na očnú linku a postup aplikácie, umelé mihalnice a postup lepenia, špirála

Lekcia#6

 • Produkty na pery, korekcia pier, trvácnosť líčenia pier, výber farby, postup a štetec na pery, čo (ne)robiť

AKO TO PREBIEHA?

1. KROK

Kliknite na tlačidlo "OBJEDNAŤ", vyplnte a zašlite nám elektonický formulár.

2. KROK

Dokončite objednávku uhradením kurzu (platbou kartou. paypal, alebo bankovým prevodom).

3. KROK

Prístup do vzdelávacej platformy vám zašleme na e-mail po pripísaní peňazí na účet (pri platbe kartou, paypal alebo zaslaní potvrdenia o zaplatení pri bankovom prevode ihneď ) a môžte začať.


Na absolvovanie kurzu budete potrebovať 60-120 min. a budete ho mať k dispozícii 30 dní. Dostanete kompletné inštrukcie o tom, ako si kurz maximálne užiť. Kurz je možné si len pozrieť, alebo súčastne pri ňom líčiť seba.

"Nepotrebujete poznať všetky informácie či typológie, ktorým sa venujú vizážisti roky, aby vedeli urobiť akýkoľvek make-up na akúkoľvek tvár, stačí poznať pár základných, jednoduchých pravidiel a vedieť ich aplikovať na seba."

*V prípade zakúpenia Online kurzu SELF MAKE-UP cez partnerský  portál sa hradí uvedená suma už pri zakúpení vouchera. V tomto prípade nám stačí zaslať OBJEDNÁVKU S KÓDOM VOUCHERA/POUKAZU a prístupové údaje sú zaslané po jej prijatí. Dovoľujeme si pripomenúť, že ako elektronicky produkt, je kurz nevratný. Odoslaním formulára, súhlasíte s úhradou sumy, ktorá je v ňom uvedená.