MAKE-UP PRE VÁS


Okrem make-up kurzov zabezpečujeme aj líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť.

V prípade záujmu sa o voľnom termíne, možnostiach spolupráce informujte e-mailom.


DENNÝ MAKE-UP 

Decentné svieže líčenie na deň, či do práce, ktoré zvýrazní vašu krásu bez prelíčeného efektu. Denný make-up môže pôsobiť jemne aj výraznejšie, záleží to od vášho vkusu. Základom je však krásne vyzerajúca, žiarivá pleť, správny podklad, výber farieb a prispôsobenie make-upu dennému svetlu.


VEČERNÝ MAKE-UP

Večerné líčenie je vhodné na večierok, párty, svadbu, či ples, vyžaduje väčšiu intenzitu líčenia, keďže je to typ, ktorý sa využíva najmä pri umelom svetle. Umelé osvetlenie výrazne pohlcuje intenzitu. Tento typ make-upu sa nezaobíde bez dokonalého vrstvenia, contouringu, tieňovania očí ani fixácie, aplikácie umelých mihalníc v celku, alebo trsy, ktoré váš pohľad zmenia na nepoznanie.

MAKE-UP PRE NEVESTU

Svadobný make-up je synonymom dlhotrvácneho make-upu, nevesta musí byť krásna na dennom i večernom svetle, na fotke aj videu. Profesionálny make-up vám zabezpečia značkové produkty, líčenie potom vydrží celý deň aj celú noc. Približne mesiac pred svadbou je možná skúška svadobného líčenia. 


FOTO/VIDEO MAKE-UP

Kvalitný make-up je základom dobrej fotografie, či už ide o portrét, book, alebo editorial. Veľmi dôležité sú pritom detaily, pretože na fotografii vystúpia všetky chyby. Pri make-upe určenom pred kameru sa musí dbať na dokonalé prekrytie a zjednotenie pleti. Podstatné je aj nanášanie tieňov do stratena a skorigovať asymetrie tváre, vzhľadom na to, že intenzita make-upu je výrazná, inak by črty tváre pôsobili ostro.

*Líčenie celej svadby v pohodlí vášho domova je možné v prípade líčenia min. 5 osôb. Cestovné náklady predstavujú 0,40€/km.


KONTAKTNÝ FORMULÁR