MAKE-UP 

PRE VÁS NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Okrem make-up kurzov zabezpečujeme aj líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť. 


NUDE MAKE-UP 

Decentné svieže líčenie na deň, či do práce, ktoré zvýrazní vašu krásu bez prelíčeného efektu. Make-up môže pôsobiť jemne aj výraznejšie, záleží to od vášho vkusu. Základom je však krásne vyzerajúca, žiarivá pleť, správny podklad, výber farieb a prispôsobenie make-upu dennému svetlu.


GLAMOUR MAKE-UP

Večerné líčenie je vhodné na večierok, párty, svadbu, či ples a vyžaduje väčšiu intenzitu líčenia. Tento typ make-upu sa nezaobíde bez dokonalého vrstvenia, contouringu, tieňovania očí ani fixácie, aplikácie umelých mihalníc v celku, alebo trsy, ktoré váš pohľad zmenia na nepoznanie.

WEDDING MAKE-UP

Svadobný make-up je synonymom dlhotrvácneho make-upu, nevesta musí byť krásna na dennom i večernom svetle, na fotke aj videu. Make-up vám zabezpečia značkové produkty, líčenie potom vydrží celý deň aj celú noc. Približne mesiac pred svadbou je možná skúška svadobného líčenia. 


FOTO/VIDEO MAKE-UP

Kvalitný make-up je základom dobrej fotografie (či už ide o portrét, book, editorial), aj videa. Veľmi dôležité sú pritom detaily, pretože pri nasvietení vystúpia do popredia všetky chyby. Musí dbať na dokonalé prekrytie, zjednotenie pleti, rozpracovanie tieňov  a skorigovať asymetrie tváre.


V prípade záujmu sa o voľnom termíne informujte e-mailom na info@makeupavenue.sk, alebo cez naše sociálne siete na FB a IG (potrebné uviesť o aké líčenie máte záujem, termín, počet osôb a miesto).

Voľné termíny sú už iba na soboty!

Objednávky na budúci rok budeme robiť až začiatkom roka 2023!

*Líčenie celej svadby v pohodlí vášho domova je možné v prípade líčenia min. 5 osôb. K cene sa pripočítavajú cestovné náklady.