SELF AMA 

MAKE-UP KURZ

Kurz je určený všetkým ženám, ktoré majú záujem zdokonaliť sa v technikách líčenia a byť sama sebe vizážistkou.


 • Rady by ste vedeli nalíčiť samú seba na bežný deň, alebo spoločenskú udalosť ako profesionál?
 • Zaujíma vás ako zvýrazniť svoju krásu a upraviť sa rýchlo a jednoducho?
 • Chcete vedieť ako sa starať o svoju pleť a zamaskovať prípadné nedokonalostí?


Foto: Stanka Hollo Hair: Miroslava Kulová Make-up: Veronika Kalouseková

Tento kurz je určený všetkým ženám, ktoré by sa chceli naučiť vhodne starať o svoju pleť a krásne sa nalíčiť. Počas jedného kurzu sa naučíte všetko o základnej úprave vašej tváre. 

​Make-up jednoducho, jasne a efektívne! Osobné kurzy predstavujú odlišný štýl výuky ako kurzy pre profesionálov. My ženy sme všeobecne od prírody senzitívne, sebakritické a zodpovedné. Keď si niečim nie sme stopercentne isté, nejdeme do toho, obzvlášť ak ide o náš vzhľad. S nami sa ale nemáte čoho obávať. Viac než ktokoľvek iný rozumieme ženám, ich mysleniu, obavám i neistote. Pomôžeme vám zorientovať sa a môžete si byť isté, že z nášho kurzu si odnesiete nielen úžasný pocit, ale aj postup líčenia na každodenné využitie.Naučíte sa starať o svoju pleť v pohodlí domova, príblížime si tiež 5-krokovú starostlivosť o pleť, vďaka ktorej bude vaša pleť krásna aj bez líčenia. Bu­deme sa venovať určeniu vášho vlastného typu pleti. Zistíte ako na líčenie očí, linky, aj umelé mihalnice. Priblížime si prípravu pleti pred líčením aj to, ako si vybrať správny make-up a ako dosiahnuť dlhšiu trvácnosť líčenia. Ukážeme si maskovanie nedokonalostí, tva­rovanie obočia a nebude chýbať ani tón a podtón pleti. Dotkneme sa všetkých základných informácií a krok za krokom sa sama na sebe naučíte ako zvýrazniť svoje prednosti, ako zamaskovať drobné chybičky a na aké chyby v líčení si dávať pozor.

Kurzom vás bude sprevádzať Veronika Kalouseková, člen asociácie stylistov a vizážistov, certifikovaná lektorka a vi­zážistka, ktorá sa okrem líčenia osobnej klientely, či svadieb každoročne zúčastňuje módnych prehliadok, spolupracuje s množstvom fotografov a reklamných či modelingových agentúr, taktiež na rôznych kreatívnych, alebo propagačných projektoch, ktoré môžete vidieť tu a rada vás privíta v make-up svete.


OBSAH KURZU

 • Určenie vlastného typu pleti a starostlivosť o ňu
 • Výber vhodného make-upu
 • Farebná korekcia a fixácia
 • Vymeriavanie obočia
 • Určenie typu tváre, správne kontúrovanie
 • Postup líčenia očí
 • Očná linka podľa typu oka
 • Líčenie mihalníc
 • Produkty na pery
 • Čo (ne)robiť
​​KAŽDÁ ABSOLVENTKA ZÍSKA:

- zľavu na ďalšie kurzy naživo

- zľavu na nákup dekoratívnej kozmetiky Zerva

V CENE VŠETKÝCH KURZOV:

- učebné pomôcky a materiály (papiere, perá,...)

- spotrebný materiál (líčidlá, odličovacie prípravky, hygienické potreby...)

- v prípade potreby možnosť zapožičania sady štetcov

- malé občerstvenie, káva a pitný režim

DĹŽKA TRVANIA KURZU JE 60-120 MIN.

CENA 50

NOVINKA!

MOŽNOSŤ SELF AMA Make-up kurz ONLINE

Naučte sa líčiť z pohodlia domova, kedy vám to vyhovuje. Kurz prebieha 1:1 cez aplikáciu Google Meet vo vopred dohodnutom termíne a čase. Na e-mailovú adresu vám príde link na prihlásenie. Trvanie kurzu je 60-120 min. Líčiť budete seba súčastne s lektorkou, ktorá vám krok po kroku vysvetlí postup, výber produktov, starostlivosť a prípravu pleti, typológiu, najčastejšie chyby aj najvhodnejší štýl líčenia práve pre vás rovnako ako pri kurze naživo. Samozrejmosťou je zodpovedanie všetkých vašich otázok.