SELF AMA MAKE-UP KURZ ONLINE

Kurz je určený všetkým ženám, ktoré majú záujem byť sama sebe vizážistkou.


 • Rady by ste vedeli nalíčiť samú seba na bežný deň, alebo spoločenskú udalosť ako profesionál?
 • Zaujíma vás ako zvýrazniť svoju krásu a upraviť sa rýchlo a jednoducho?
 • Chcete vedieť ako sa starať o svoju pleť a zamaskovať prípadné nedokonalostí?

Tento kurz je určený všetkým ženám, ktoré by sa chceli naučiť vhodne starať o svoju pleť a krásne sa nalíčiť. Počas jedného kurzu sa naučíte všetko o základnej úprave vašej tváre. 

Osobné kurzy predstavujú odlišný štýl výuky ako kurzy pre profesionálov. My ženy sme všeobecne od prírody sebakritické. Keď si niečim nie sme stopercentne isté, nejdeme do toho, obzvlášť ak ide o náš vzhľad. S nami sa ale nemáte čoho obávať. Viac než ktokoľvek iný rozumieme ženám, ich mysleniu, obavám i neistote. Pomôžeme vám zorientovať sa a môžete si byť isté, že z nášho kurzu si odnesiete nielen úžasný pocit, ale aj postup líčenia na každodenné využitie.

Naučíte sa starať o svoju pleť v pohodlí domova, príblížime si tiež 5-krokovú starostlivosť o pleť, vďaka ktorej bude vaša pleť krásna aj bez líčenia. Bu­deme sa venovať určeniu vášho vlastného typu pleti. Zistíte ako na líčenie očí, linky, aj umelé mihalnice. Priblížime si prípravu pleti pred líčením aj to, ako si vybrať správny make-up a ako dosiahnuť dlhšiu trvácnosť líčenia. Ukážeme si maskovanie nedokonalostí, tva­rovanie obočia a nebude chýbať ani tón a podtón pleti. Dotkneme sa všetkých základných informácií a krok za krokom sa sama na sebe naučíte ako zvýrazniť svoje prednosti, ako zamaskovať drobné chybičky a na aké chyby v líčení si dávať pozor.

Kurzom vás bude sprevádzať Veronika Kalouseková, člen asociácie stylistov a vizážistov, certifikovaná lektorka a vi­zážistka, ktorá sa okrem líčenia osobnej klientely, či svadieb každoročne zúčastňuje módnych prehliadok, spolupracuje s množstvom fotografov a reklamných či modelingových agentúr, taktiež na rôznych kreatívnych, alebo propagačných projektoch, ktoré môžete vidieť tu a rada vás privíta v make-up svete.

OBSAH KURZU

 • Určenie vlastného typu pleti a starostlivosť o ňu
 • Výber vhodného make-upu
 • Farebná korekcia a fixácia
 • Vymeriavanie obočia
 • Určenie typu tváre, správne kontúrovanie
 • Postup líčenia očí
 • Očná linka podľa typu oka
 • Líčenie mihalníc
 • Produkty na pery
 • Čo (ne)robiť

POSTUP

AKO TO PREBIEHA  ?

1. KROK

Kliknite na tlačidlo "OBJEDNAŤ", vyplnte a zašlite nám elektonický formulár.

2. KROK

Dokončite objednávku uhradením kurzu (platbou kartou. paypal, alebo bankovým prevodom).

3. KROK

Prihlásenie na online stretnutie vám zašleme na e-mail po pripísaní peňazí na účet.


Kurz prebieha 1:1 cez aplikáciu Google Meet vo vopred dohodnutom termíne a čase. Na e-mailovú adresu vám príde link na prihlásenie. Trvanie kurzu je 60-120 min. Líčiť budete seba súčastne s lektorkou, ktorá vám krok po kroku vysvetlí postup, výber produktov, starostlivosť a prípravu pleti, typológiu, najčastejšie chyby aj najvhodnejší štýl líčenia práve pre vás rovnako ako pri kurze naživo. Samozrejmosťou je zodpovedanie všetkých vašich otázok.


CENA 50 €


*Dovoľujeme si pripomenúť, že ako elektronicky produkt, je kurz nevratný. Odoslaním formulára, súhlasíte s úhradou sumy, ktorá je v ňom uvedená.