ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.


info@makeupavenue.sk
0917 941 668

UŽ MÁTE SVOJ VOUCHER/POUKAZ?

V prípade zakúpenia Kurzov/Online kurzu, E-Knihy cez partnerský zľavový portál sa hradí uvedená suma už pri zakúpení vouchera. V tomto prípade nám stačí zaslať OBJEDNÁVKU S KÓDOM VOUCHERA/POUKAZU a online produkty sú zaslané po jej prijatí, rovnako v prípade kurzov naživo je vaše miesto rezervované hneď bez zasielania faktúry od nás.

PRIHLÁŠKA

Po vyplnení nasledujúcich údajov vám bude zaslaný potvrdzujúci e-mail s faktúrou a ďalšie informácie. Prosíme pred zaslaním oboznámiť sa s

*Údaje označené hviezdičkou sú povinné.


UPOZORNENIE!

Z dôvodu aktuálnej situácie momentálne neotvárame žiadne kurzy, ktoré sa konajú naživo.

Prajeme všetkým veľa zdravia a tešíme sa na to, ako sa znova uvidíme :) 


Odoslaním objednávky zároveň beriete na vedomie, že v zmysle § 62 ods. 3 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách môže Make-up Avenue zasielať marketingové informácie ohľadom vlastných produktov a služieb. Záujemca je kedykoľvek oprávnený zasielanie odmietnuť  a z odberu sa odhlásiť priamo v e-maile.STAŇTE SA CERTIFIKOVANOU VIZÁŽISTKOU!

V tomto kurze nájdete komplexné informácie a celkový pohľad na vizážistiku. Postupne si priblížime pracovné nástroje, ktoré sú potrebné pre túto profesiu. Vysvetlíme si typy, funkcie, vlastnosti rôznych produktov aj to, ako ich správne vyberať a kombinovať, aby výsledok bol profesionálny. Preberieme si všetky typológie, aby ste vedeli "kam sa máte pozerať" a na základe toho vedeli, čo a ako zvýrazniť, či potlačiť na akomkoľvek type tváre. Pozrieme sa na to, ako si urobiť dobrú prípravu pred líčením, prečo je potrebné dodržiavať hygienické zásady aj na rôzne techniky modelovania tváre a očí.  V závere si povieme aj o tom, aké praktické záležitosti budete pri vstupe do tejto profesie potrebovať, ako sa rozbehnúť a prezentovať. Kurz je spojením najpodstatnejších informácií z našich kurzov naživo a poskytne vám silné základy na váš ďalší rozvoj v make-upe. 

Nechceli sme kurz v ktorom bude lektor niekoľko hodín len rozprávať, pretože vieme, že niektoré veci sa nedajú pochopiť len z hovoreného slova, ale treba ich vidieť, alebo si ich niekedy aj viackrát prečítať, nechceli sme ani taký, kde budete len pozerať na to, ako líčime, pretože rôznorodosť typológií je veľmi široká a každá žena je iná. 

Pamätajte, že príležitosť investovať do seba, svojej vášne a kariéry snov je tou najlepšou investíciou, akú môžete urobiť. 


S online kurzom nebudete musieť čakať na vhodný termín, cestovať preč z domu a nebudete musieť ani veľa investovať za školné. 

Myšlienka vytvoriť online kurzy vzišla od našich študentov, ktorí sa nemohli zúčastniť kurzu naživo, ale chceli sa učiť make-up od profesionálov. Vtedy sme vedeli, že je nevyhnutné, aby sme učebné osnovy transformovali do certifikácie Make-up Artist a zdieľali tieto zručnosti v líčení aj online.


Za mňa lepšie ako naživo. Všetko si môžem pozrieť aj 100x a zároveň sa môžem tiež opýtať, keď niečomu nerozumiem. Bola som na rôznych online kurzoch, ale boli skôr o tom, že niekto hodinu len niečo rozprával a keď ma náhodou vyrušili deti, tak som už mala smolu. Tu si sa môžem učiť keď mám čas naozaj ja. Netreba ani nikam chodiť. Môžem si info aj prečítať, aj popozerať konkrétne obrázky, aj zapnúť videá. Myslím, že také niečo tu naozaj chýbalo.

Katarína M.

Perfektný kurz! Dostala som ho na narodeniny od manžela ako darček, lebo dlho som túžila stať sa vizážistkou. Najprv som bola trocha skeptická, lebo som netušila, čo čakať. Ale úplne zbytočne, lebo už od začiatku som bola veľmi, veľmi milo prekvapená. Kopec informácií a je vidieť, že je naozaj prepracovaný a jasné vysvetľuje všetko potrebné aj pre úplného začiatočníka. Som nadšená a verím, že bude aj pokračovanie.

Zuzana K.


 NAŠE MUA KURZY


Vzdelávajte sa odkiaľkoľvek a kedykoľvek vám to vyhovuje prostredníctvom online kurzov, alebo navštívte naše klasické kurzy naživo, na ktorých si priblížite teoretické poznatky, ktoré aplikujete rovno na modelkách v praxi s pomocou lektora a okrem certifikátu si od nás odnesiete, aj fotografie a určite, aj skvelý zážitok.     Staňte sa sama sebe vizážistkou vďaka online kurzu SELF MAKE-UP, ktorý je  zameraný na líčenie seba. Dozviete sa, ako sa starať o vašu pleť, zistíte svoj typ tváre, očí, naučíte sa vybrať pre seba tie správne farby, zvýrazniť svoju krásu aj zamaskovať prípadné nedokonalosti.

ČOSKORO V PONUKE

"Nepotrebujete poznať všetky informácie či typológie, ktorým sa venujú vizážisti roky, aby vedeli urobiť akýkoľvek make-up na akúkoľvek tvár, stačí poznať pár základných, jednoduchých pravidiel a vedieť ich aplikovať na seba."