KOLAGÉN NA PITIE

DuoLife Collagen 750 ml

DuoLife COLLAGEN je na 100 % prírodný výživový doplnok s obsahom vitamínu C určený pre ľudí, ktorí si chcú zaistiť "večnú" mladosť. Jedinečné zloženie aktívnych látok podporujúcich stav pokožky, kostí a kĺbov. Okrem toho rastlinné extrakty, ktoré obsahujú množstvo oxidu kremičitého a antioxidantov, sú vhodné pre silné vlasy a krásne nechty.

CENA 35 €

Krása, zdravie, mladosť, kondícia obsiahnutá len v jednom produkte, ktorý je úplne prírodný a obsahuje zložky, ktoré efektívne podporujú fungovanie organizmu na mnohých úrovniach.


  • Spomalenie procesu starnutia, jeho celková regenerácia a revitalizácia
  • Zníženie viditeľnosti vrások, efekt prirodzeného liftingu a naplnutia, omladenia tváre
  • Vyživenie vlasov a nechtov, podporuje rast a spevnenie, zmierňuje vypadávanie 
  • Pozitívne pôsobenie na kĺby, stavba chrupavek a zlepšení stavu kĺbov
  • Omladenie pokožky, kyselina hyalurónová viaže vodu v pokožke 
  • Regulácia hmotnosti, upravuje menštruáciu, znížuje viditeľnosť strií a celulitídy


​DuoLife Collagen je podstatou mladosti a vďaka tekutému stavu a obsahu sinergizantov + ďalších podporných prírodných látok má maximálnu možnú vstrebatelnosť a využitelnosť až v 11 typoch tkanív a nájde svoje uplatnenie v prípade kostí, kĺbov, chrupaviek, svalov, šľachy, väzív, vlasov, pokožky, mäkkých tkanív vnútorných orgánov, očí či srdcovocievneho systému.

​Okrem toho v sebe ukrýva ďalšiu vzácnu vlastnosť. A to, že okrem dodaniu potrebného množstva kolagénu pre organizmus, aktivuje kmeňové bunky zodpovedné za vlastnú tvorbu kolagénu !

Ak chcete dosiahnuť nápravu, tak pre vytvorenie nových funkčných buniek je potrebné ho užívať pravidelne. Tento 100% prírodný morský kolagén s obsahom vitamínu C je bunkovou výživou a bunke trvá minimálne 3 mesiace, kým vznikne nová a zdravá. Živiny obsiahnuté v každej zložke DuoLife Collagen zlepšujú zdravotný stav celého organizmu, vrátane správneho fungovania jeho jednotlivých štruktúr. Neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.Forma a príchuť 

Tekutá forma, príchuť mango

Obsah 

750 ml / 1 fľaša vydrží cca mesiac

Dávkovanie  

25 ml raz denne pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Nepiť z fľaše. Môže sa riediť s vodou v akomkoľvek pomere. Aj na vonkajšie použitie (napr. ako maska na tvár na 20-30 min.)

Skladovanie

Skladujte v izbovej teplote, na mieste nedostupnom pre malé deti. Po otvorení uchovať v chladničke. Spotrebovať do 30 dní.

Kontraindikácie

Alergia na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tento prípravok nemôže byť používaný ako náhrada pestrej stravy. Rôzny spôsob výživy a zdravý životný štýl sú základom správnej činnosti organizmu. Neodporúča sa pri histamínovej intolerancii!

NAKUPUJTE SO ZĽAVOU

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Zložky: Morský kolagén (1250mg), sulfát glukozamínu (500mg), chondroitin sulfát žraločí (150mg), extrakt z listov pŕhľavy (125mg), extrakt z bambusového výhonkuštandardizovaný pre obsah kremíka (100mg), extrakt z prasličky roľnejštandardizovaný pre obsah kremíka (75mg), kyselina hyalurónová (25mg), vitamín C (101.0mg) (126%*), kremík (75mg) +RI .Referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého (8400kJ/2000kcal)