KOLAGÉN NA PITIE

DuoLife Collagen / 750 ml

DuoLife COLLAGEN je na 100 % prírodný výživový doplnok s obsahom vitamínu C určený pre ľudí, ktorí si chcú zaistiť "večnú" mladosť. Jedinečné zloženie aktívnych látok podporujúcich stav pokožky, kostí a kĺbov. Okrem toho rastlinné extrakty, ktoré obsahujú množstvo oxidu kremičitého a antioxidantov, sú vhodné pre silné vlasy a krásne nechty.

CENA 35,00 € 

Nakupujte so zľavou 15-30%

Po zľave cena od 25,00€

Krása, zdravie, mladosť, kondícia obsiahnutá len v jednom produkte, ktorý je úplne prírodný a obsahuje zložky, ktoré efektívne podporujú fungovanie organizmu na mnohých úrovniach.


  • Spomalenie procesu starnutia, jeho celková regenerácia a revitalizácia
  • Zníženie viditeľnosti vrások, efekt prirodzeného liftingu a naplnutia, omladenia tváre
  • Vyživenie vlasov a nechtov, podporuje rast a spevnenie, zmierňuje vypadávanie 
  • Pozitívne pôsobenie na kĺby, stavba chrupavek a zlepšení stavu kĺbov
  • Omladenie pokožky, kyselina hyalurónová viaže vodu v pokožke 
  • Regulácia hmotnosti, upravuje menštruáciu, znížuje viditeľnosť strií a celulitídy


​DuoLife Collagen je podstatou mladosti a vďaka tekutému stavu a obsahu sinergizantov + ďalších podporných prírodných látok má maximálnu možnú vstrebatelnosť a využitelnosť až v 11 typoch tkanív a nájde svoje uplatnenie v prípade kostí, kĺbov, chrupaviek, svalov, šľachy, väzív, vlasov, pokožky, mäkkých tkanív vnútorných orgánov, očí či srdcovocievneho systému.

​Okrem toho v sebe ukrýva ďalšiu vzácnu vlastnosť. A to, že okrem dodaniu potrebného množstva kolagénu pre organizmus, aktivuje kmeňové bunky zodpovedné za vlastnú tvorbu kolagénu !

Ak chcete dosiahnuť nápravu, tak pre vytvorenie nových funkčných buniek je potrebné ho užívať pravidelne. Tento 100% prírodný morský kolagén s obsahom vitamínu C je bunkovou výživou a bunke trvá minimálne 3 mesiace, kým vznikne nová a zdravá. Živiny obsiahnuté v každej zložke DuoLife Collagen zlepšujú zdravotný stav celého organizmu, vrátane správneho fungovania jeho jednotlivých štruktúr. Neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.Forma a príchuť 

Tekutá forma, príchuť mango

Obsah 

750 ml / 1 fľaša vydrží cca mesiac

Dávkovanie  

25 ml raz denne pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Nepiť z fľaše. Môže sa riediť s vodou v akomkoľvek pomere. Aj na vonkajšie použitie (napr. ako maska na tvár na 20-30 min.

Skladovanie

Skladujte v izbovej teplote, na mieste nedostupnom pre malé deti. Po otvorení uchovať v chladničke. Spotrebovať do 30 dní.

Kontraindikácie

Alergia na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tento prípravok nemôže byť používaný ako náhrada pestrej stravy. Rôzny spôsob výživy a zdravý životný štýl sú základom správnej činnosti organizmu. Neodporúča sa pri histamínovej intolerancii!


Zložky: Morský kolagén (1250mg), sulfát glukozamínu (500mg), chondroitin sulfát žraločí (150mg), extrakt z listov pŕhľavy (125mg), extrakt z bambusového výhonkuštandardizovaný pre obsah kremíka (100mg), extrakt z prasličky roľnejštandardizovaný pre obsah kremíka (75mg), kyselina hyalurónová (25mg), vitamín C (101.0mg) (126%*), kremík (75mg) +RI .Referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého (8400kJ/2000kcal)

Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

> PRIDAŤ SA DO SKUPINY