NECHAJTE SVOJU KRÁSU ROZKVITAŤ

Krása nie len vonkajšia, ale aj vnútorná ... nie len vnútorná, ale aj vonkajšia ...Doprajte svojmu telu tú najlepšiu, prírodnú cestu ku kráse. ​Nemusíte si vyberať medzi krásou a zdravím, môžete mať oboje. Rozlúčte sa s vráskami, zlepšite kvalitu svojich vlasov, nechtov a ešte oveľa viac vďaka týmto prírodným produktom.


O ZNAČKE 

Tým, čo odlišuje túto značku od iných je skutočnosť, že pre ňu začína kvalita už semienkom, z ktorého vyrastá každá zo zložiek ich výrobkov. Všetko sa pestuje na najčistejších plantážach sveta a používajú sa iba tie výrobky, ktoré neboli geneticky modifikované.

Spojením prírodných látok s tým najnovším, čo veda dokázala boli vedeckou radou vytvorené výnimočne účinné a taktiež 100% prírodné doplnky stravy, bez konzervačných látok s komplexným zložením, s certifikátmi kvality najvyšších štandardov, balené v skle, ktoré predstavujú inovatívne riešenia podporené dokonca Nobelovou cenou. Následne z dôvodu komplexného riešenia vznikla aj rada kozmetických produktov Beauty care.

Partnermi tejto značky sú nie len ľudia zo sveta krásy, aj rôzne športové kluby (hokejové, volejbalové, hádzanárske, lyžiarske, bežecké, futbalové napr. MŠK Žilina a iné...), bojové umenia (MMA, karate, kickbox, zo Slovenska Majsterka sveta v MuayThai Viktória Lipianská a pod...), tanečné kluby a federácie, výživoví poradcovia (zo Slovenska známy Lukáš Planieta alebo Mirka Lubertová), tiež sa so značkou spájajú mená osôb z televíznej obrazovky ako Ivana Kičikoleva, či Patrícia Vitteková.