HYDRÁT NA VYHLADENIE VRÁSOK

DuoLife Beauty Care

Collagen Hyaluron 4D / 50 ml

DuoLife Collagen Beauty Care Hyaluron 4D je určený na každodenné použitie pre suchú a zmiešanú pleť so sklonom k drsnosti, pocitom pnutia a citeľnej dehydratácie. Unikátny komplex štyroch druhov kyseliny hyalurónovej 4D vďaka rozdielnej veľkosti molekúl postupne preniká do kože a spôsobuje jej okamžitú hydratáciu vo všetkých vrstvách. Efekty hydratácie sa udržujú 24 hodín po aplikácii.

CENA 51,00 € 

Môžeme si udržať krásny, mladý, zdravý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia? S radom DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!

DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D je:

  • určený na každodenné použitie pre suchú a zmiešanú pleť so sklonom k drsnosti, pocitom pnutia a citeľnej dehydratácie,
  • monoprodukt, ktorý pôsobí selektívne na špecifický problém pokožky tváre, krku a dekoltu,
  • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32 °C, čo bolo potvrdené patentom,
  • kozmetický prípravok, ktorý obsahuje komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorý preniká do rôznych vrstiev pokožky za účelom hĺbkovej a viacúrovňovej hydratácie (HYMAGIC 4D),
  • produkt prírodný na 99,3 %,
  • prípravok, ktorý neobsahuje parabény, vonné kompozície - žiadne potenciálne alergény,
  • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku - no touch formula.

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D

1. Advanced Collagen Technology

Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako bielkovina je prostredím pre mnohé skupiny mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia, aby sa zaručilo jeho bezpečné použitie v kozmetike. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

2. High hydratation

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D má vynikajúce hydratačné vlastnosti. HYMAGIC 4D je jedinečná kombinácia štyroch typov kyseliny hyalurónovej s rôznymi vlastnosťami, ktoré prenikajú všetky vrstvy našej pokožky.

Ako aplikovať?

Naneste tenkú vrstvu kozmetického prípravku na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení "vrství" pod make-upom alebo krémom - znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na použitie na tvár, krk, dekolt a okolie jarmovej klenby a lícnych kostí. Nemožno použiť priamo pod oči, na očné jamky a očné viečka. 

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste, nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Kozmetický prípravok by sa mal skladovať pri teplote do 32 °C.


Zložky: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.

Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

> PRIDAŤ SA DO SKUPINY