HYDRÁT NA TELO

DuoLife Beauty Care

Collagen Pure / 50 ml

DuoLife Collagen Beauty Care Pure je určený pre každodennú starostlivosť o pokožku celého tela bez ohľadu na jej typ a vek. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou stabilizácie hĺbkovo hydratuje a robí pokožku pružnejšou. Vďaka obsahu melanínu podporuje ochranu pred UV žiarením. Po používaní DuoLife Collagen Beauty Care Pure je pleť viditeľne hydratovaná, hladká, napätá, pevná, elastická a omladená.

CENA 38,00 € 

Nakupujte so zľavou 15-30%

Po zľave cena od 26,75€

Môžeme si udržať krásny, mladý, zdravý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia? S radom DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!

DuoLife Collagen Beauty Care Pure je:

  • prípravok určený pre každodennú starostlivosť o pokožku celého tela bez ohľadu na jej typ a vek,
  • monoprodukt, ktorý pôsobí selektívne na špecifický problém pokožky,
  • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32 °C, čo bolo potvrdené patentom,
  • ochrana pred UV žiarením vďaka prítomnosti melanínu (asi 1 %),
  • produkt prírodný na 99,4 %,
  • prípravok, ktorý neobsahuje parabény, vonné kompozície - žiadne potenciálne alergény,
  • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku - no touch formula.

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Pure

1. Advanced Collagen Technology

Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako bielkovina je prostredím pre mnohé skupiny mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia, aby sa zaručilo jeho bezpečné použitie v kozmetike. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

2. Firms & elasticity

Použitie kolagénového hydrátu so zachovanou štruktúrou bielkovín a zachovanou štruktúru trojitej špirály hĺbkovo hydratuje pokožku, robí ju pružnejšou a podporuje tvorbu kolagénu. Účinne spomaľuje proces starnutia pokožky, zlepšuje jej stav a vzhľad. Vďaka prítomnosti melanínu (asi 1 %) prispieva k ochrane pred UV žiarením. Pri pravidelnom používaní produktu je pokožka viditeľne hydratovaná, hladká, napnutá, pevná, pružná a omladená.

Ako aplikovať?

2x denne alebo v prípade potreby častejšie. Naneste tenkú vrstvu DuoLife Collagen Beauty Care Pure na umytú, navlhčenú pokožku. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na starostlivosť o celé telo. Nemožno použiť priamo pod oči, na očné jamky a očné viečka.

DuoLife Collagen Beauty Care Pure by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste, nemal by byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu, skladovať pri teplote do 32 °C.


Zložky: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

> PRIDAŤ SA DO SKUPINY