HYDRÁT PIGMENTOVÉ ŠKVRNY

DuoLife Beauty Care

Collagen Skin Tone / 50 ml

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone je určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť so sklonnosťou k zafarbeniu. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou stabilizácie hĺbkovo hydratuje a robí pokožku pružnejšou. Extrakt z dúhových rias rozjasňuje pleť a zlepšuje jej lesk. Viditeľne rozjasňuje abnormálnu pigmentáciu, znižuje nerovnomernú pigmentáciu pokožky, znižuje viditeľnosť zmeny sfarbenia a znižuje ich počet. Vyrovnáva odtieň pleti.

CENA 51,00 € 

Môžeme si udržať krásny, mladý, zdravý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia? S radom DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!

DuoLife Beauty Care Collagen Skin Tone je:

 • prípravok určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť so sklonnosťou k zafarbeniu,
 • monoprodukt, ktorý selektívne pôsobí na konkrétny problém pokožky tváre, krku a dekoltu,
 • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32°C čo bolo potvrdené patentom,
 • kozmetický prípravok, ktorý obsahuje úplne prírodnú látku, dúhovú riasu, ktorá viditeľne rozjasňuje zmeny sfarbenia, redukuje ich množstvo, zaisťuje žiarivú a hladkú pokožku,
 • produkt je prírodný na 99,4 %,
 • prípravok neobsahuje parabény, vonné kompozície - žiadne potenciálne alergény,
 • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku - no touch formula.

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone

1. Advanced Collagen Technology

Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako proteín je živným médiom pre mnoho skupín mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia zaručujúca bezpečné používanie v kozmetických prípravkoch. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

2. Brightening

Extrakt z dúhových rias je prírodný bunkový koncentrát s rozjasňujúcimi vlastnosťami. Dúhová riasa sa nazýva Melano-Blok, pretože ovplyvňuje tvorbu melanínu, dozrievanie melanozómov ako aj ich rozklad, čo priaznivo pôsobí na pigmentáciu pokožky a jednotnosť pleti. Dúhová riasa:

 • obmedzuje melanogenézu, obmedzuje syntézu melanínu,
 • rozjasňuje abnormálnu pigmentáciu,
 • znižuje nerovnomernú pigmentáciu pokožky,
 • znižuje viditeľnosť zmeny sfarbenia a znižuje ich počet.

Ako aplikovať?

Naneste tenkú vrstvu kozmetického prípravku na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení "vrství" pod make-upom alebo krémom - znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na použitie na tvár, krk, dekolt, telo a okolie jarmovej klenby a lícnych kostí. Nemožno použiť priamo pod oči, na očné jamky a očné viečka. 

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste, nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Prípravok by sa mal skladovať v teplote do 32 °C.


Zložky: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

> PRIDAŤ SA DO SKUPINY