HYDRÁT PRE CITLIVÚ PLEŤ

DuoLife Beauty Care

Collagen Skin Sensitive / 50 ml

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive je určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť, ako aj pre atopickú (AZS), citlivú a jemnú pleť. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou stabilizácie hĺbkovo hydratuje a robí pokožku pružnejšou. Ektoín navyše poskytuje ochranu pred UV žiarením, pomáha upokojiť drobné podráždenia a začervenania. Je vhodný pre ľudí so sklonom k alergiám a atopickou pokožkou.

CENA 51,00 € 

Nakupujte so zľavou 15-30%

Po zľave cena od 36,50€

Môžeme si udržať krásny, mladý, zdravý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia? S radom DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!

DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive je:

 • kozmetický prípravok určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť, ako aj pre atopickú (AD), citlivú a jemnú pleť,
 • monoprodukt, ktorý pôsobí selektívne na špecifický problém pokožky tváre, krku a dekoltu,
 • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32 °C, čo bolo potvrdené patentom,
 • kozmetický prípravok, ktorý využíva úplne prírodnú látku ektoín. zmierňuje prejavy kožných alergií a pomáha znižovať prejavy atopickej dermatitídy,
 • produkt je prírodný na 99,4 %,
 • prípravok neobsahuje parabény, vonné kompozície - žiadne potenciálne alergény,
 • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku - no touch formula.

  Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach CollagenSkin Sensitive:

  1. Advanced Collagen Technology

  Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako bielkovina je prostredím pre mnohé skupiny mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia, aby sa zaručilo jeho bezpečné použitie v kozmetike. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

  2. Soothes irritation

  Ektoín je aminokyselina, ktorá sa nevyskytuje v ľudskom tele. Jedná sa o prírodnú látku, ktorú produkuje niekoľko druhov baktérií žijúcich v extrémne ťažkých podmienkach. Je to osmolit, teda molekula, ktorá uľahčuje osmoreguláciu, udržiavanie rovnováhy vody a elektrolytov v bunkách tela. Ektoín poskytuje ochranu pred UV žiarením, chráni pokožku pred procesmi fotostarnutia a používa sa na starostlivosti o atopickú pokožku. Má silné hydratačné vlastnosti a chráni pokožku pred stratou vody. Pomáha zmierňovať drobné podráždenia a začervenania. Je vhodný pre ľudí so sklonom k alergiám a atopickou pokožkou.


Ako aplikovať?

Naneste tenkú vrstvu kozmetického prípravku na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie efekty zaručí použitie krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení "vrství" pod make-upom alebo krémom - znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na použitie na tvár, krk, dekolt a okolie jarmového oblúka a lícnych kostí. Nepoužívajte priamo pod oko, na očné jamky a viečka. 

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste a nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Kozmetický prípravok by sa mal skladovať pri teplote do 32 °C.


Zložky: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ectoin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

> PRIDAŤ SA DO SKUPINY