E-BOOK 

PROFESIONÁLNY MAKE-UP


"Make-up vnímame ako umenie, akurát sme plátno vymenili za tváre. Je to nástroj, ktorým môžeme pomôcť ženám robiť to, čo milujú a zvyšovať sebavedomie... 

...a žena, ktorá si verí dokáže čokoľvek na svete."Vďaka e-booku získáte:


 • SPOĽAHLIVÉHO SPRIEVODCU vo svete make-upu

 • UCELENÝ NÁVOD, ku ktorému se môžete kedykoľvek vracať

 • JASNÉ ROZDELENIE a popis základných make-up pilierov

 • DETAILNÉ znalosti v starostlivosti o pleť

 • PODROBNÝ PREHĽAD jednotlivých krokov v líčení

 • ISTOTU, že nebudete opakovať zbytočné chyby

 • ÚSPORU vášho času, peňazí a energie

 • SPOKOJNOSŤ pri pohľade do zrkadlaNemusíte sa bát, zvládnete to aj vy! 


V tejto e-knihe nájdete komplexný teoretický základ 

ohľadom líčenia a starostlivosti o pleť.E-book vás naučí, ako vytvoriť profesionálny make-up, vďaka praktickým trikom sa pre vás stane líčenie seba, aj iných oveľa jednoduchšie a získate všetky potrebné informácie na to, aby ste mali dostatok sebavedomia na skúšanie a rozvoj make-up zručností.

O čom e-book je?

Objavíte tajomstvo profesionálneho make-upu a získate prehľad o tom, čo pristane nie len vám, ale aj iným ženám.

E-book je písaný prehľadne a jasne a bude sa vám ľahko čítať. Naučíte sa používať správne pomôcky, správnym spôsobom a zorientujete sa v širokej ponuke dekoratívnej kozmetiky. Zistíte viac o pleti a o tom, čo pleť potrebuje.

Pochopíte rôzne typológie a líčenie jednotlivých častí tváre. Naučíte sa, ako svoju tvár tieňovať, nanášať make-up, aké farby sa komu hodia a tiež, aké sú pri líčení nejčastejšie chyby. Vďaka tomu ušetríte množstvo času a peňazí za líčenie či nevhodne zvolené produkty a získate praktické návody, podľa ktorých zvládnete všetko sama.


Tento e-book je pre:

 • dievčatá a ženy, ktoré sa chcú naučiť, ako zvýrazniť svoju krásu...
 • tie, ktoré by si chceli zvýšiť svoje sebavedomie... 
 • tie, ktoré zaujíma krása, estetika, kreativita a tvorenie... 
 • tie, ktoré make-up baví a chcú mať komplexné informácie na jednom mieste, kde sa môžu kedykoľvek vrátiť... 
 • tie, ktoré sú zahltené množstvom rôznych návodov a rád z rôznych zdrojov a nevedia sa v nich orientovať... 
 • aj pre tie, ktoré si chcú prehbovať svoje vedomosti...VYDÁTE SA S NAMI AJ VY NA CESTU ZA KRÁSOU?

Tento e-book predstavuje podľa mňa všetky potrebné základy. Naučila som sa veľa cenných rád a typov, ktoré využívam. Samozrejme len teória bez praxe na líčenie nestačí, ale taktiež nestačí ani prax ,,podľa seba,, bez teórie.

Janka G.


Make-up ma vždy zaujímal a nevedela som si vybrať vhodný kurz, lebo som nevedela, čo všetko vlastne potrebujem vedieť. Táto kniha bola pre mňa skvelým začiatkom, cenovo dostupným pre každú ženu a ukázala mi všetko na čo si treba pri líčení všímať a dávať pozor.

Lucia P.

NAHLIADNITE DO E-BOOKU

"Je skvelé mať pevné základy a poznať základné rozdiely zistené rokmi skúseností v líčení a praxou sa postupne stanete majstrami. 

Keď už budete mať "pod kožou" základy a viete na čo si dávať pozor a čo si všímať, prichádza na rad kreativita. Profesionálny make-up je totiž oblasť pre tých, ktorí milujú umenie. 

Nemajte strach byť samé sebou, práve vaša jedinečnosť je vaša najväčšia konkurenčná výhoda. Tvorte. Buďte najlepšou verziou seba, sebavedomé, spokojné a vyžarujte to, kým naozaj ste."

PODROBNOSTI O E-BOOKU

Autor: Veronika Kalouseková / Počet strán: 256Rok vydania: 2021 / Jazyk: slovenský/ Formát: PDF / ISBN: 9788073915513CENA 15 €

E-book vám príde na e-mailovú adresu, ktorú zadáte v objednávke po pripísaní peňazí na účet. E-book je vo formáte PDF. Dovoľujeme si pripomenúť, že ako elektronicky produkt, je kniha nevratná. Odoslaním formulára, súhlasíte s úhradou sumy, ktorá je v ňom uvedená.