DENNÝ KRÉM

DuoLife Beauty Care / Collagen Day Cream 50 ml

DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream je denný krém, vysoko účinný proti vráskam. Novo vyvinutá technológia umožnila získať 30 % koncentráciu kolagénu (vrátane 18,5 % hydrátu kolagénu). Krém obsahuje až 3 druhy kolagénu. Krém tiež využíva komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorá sa dostáva do rôznych vrstiev pokožky a poskytuje hĺbkovú a viacúrovňovú hydratáciu.

CENA 51 €

Môžeme si udržať krásny, mladý, zdravý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia? S radom DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!

1. Krém obsahuje až 3 druhy kolagénu.

2. Jediný výrobok na európskom trhu vo forme krémového gélu (GELTRAP) s takým vysokým obsahom kolagénu - 30 % koncentrácia kolagénu, z toho 18,5 % kolagénového hydrátu, vďaka patentovanej výrobnej technológii.

3. Krém, ktorý obsahuje komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorý preniká do rôznych vrstiev pokožky za účelom hĺbkovej a viacúrovňovej hydratácie (HYMAGIC 4D).

4. Index prirodzenosti produktu je 98,5 %.

Čím sa odlišuje DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream?

  1. 30 % koncentrácia kolagénu, z toho 18,5 % kolagénového hydrátu
  2. Použitie unikátnej a patentovanej technológie najnovšej generácie, ktorá umožňuje získať ľahký krémový gél napriek vysokému obsahu kolagénu a ďalších účinných látok.*
  3. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie, čo zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu
  4. Inovatívne a účinné spojenie troch typov kolagénov, ktoré prináša pokožke pôsobivé efekty a vnemy: natívny kolagén, kolagén, kolagénový hydrát, kolagén z morských rýb
  5. Použitie troch typov kolagénov zaručuje široké a komplexné spektrum pôsobenia krému
  6. Produkt je prírodný na 98,5 %
  7. Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom -morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti
  8. Použitie dvoch veľmi účinných látok, ktorých hydratačný účinok bol potvrdený v aplikačných testoch
  9. Žiadne potenciálne alergény z vonných kompozícií
  10. Aplikačná stierka zaručuje bezpečnosť a hygienu


Ako aplikovať?

Každé ráno naneste tenkú vrstvu krému na očistenú pokožku tváre a jemne vmasírujte končekmi prstov. Počkajte asi 15 minút, kým sa úplne nevstrebe. Jemná lepivosť produktu bezprostredne po aplikácii je prirodzeným procesom vyplývajúcim z vysokého obsahu kolagénu v kréme. Asi po 10-15 minútach sa výrobok úplne absorbuje a lepivosť zmizne. Uchovávajte pri teplote do 30 °C, v suchu, mimo zdrojov svetla. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.

NAKUPUJTE SO ZĽAVOU 

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Zložky: Aqua/Water, Olus Oil, Glycerin, Collagen, Propanediol, Octyldodecanol, Xanthan Gum, Hydrolyzed Gelatin, Parfum/Fragrance, Squalane, Soluble Collagen, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Glycosaminoglycan, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Silanetriol, Octyldodecyl Xyloside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butylene Glycol, Sodium Phytate, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.