DENNÝ KRÉM

DuoLife Beauty Care

Collagen Day Cream / 50 ml

DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream je denný krém, vysoko účinný proti vráskam. Novo vyvinutá technológia umožnila získať 30 % koncentráciu kolagénu (vrátane 18,5 % hydrátu kolagénu). Krém obsahuje až 3 druhy kolagénu. Krém tiež využíva komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorá sa dostáva do rôznych vrstiev pokožky a poskytuje hĺbkovú a viacúrovňovú hydratáciu.

CENA 51,00 € 

Môžeme si udržať krásny, mladý, zdravý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia? S radom DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!

1. Krém obsahuje až 3 druhy kolagénu.

2. Jediný výrobok na európskom trhu vo forme krémového gélu (GELTRAP) s takým vysokým obsahom kolagénu - 30 % koncentrácia kolagénu, z toho 18,5 % kolagénového hydrátu, vďaka patentovanej výrobnej technológii.

3. Krém, ktorý obsahuje komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorý preniká do rôznych vrstiev pokožky za účelom hĺbkovej a viacúrovňovej hydratácie (HYMAGIC 4D).

4. Index prirodzenosti produktu je 98,5 %.


Čím sa odlišuje DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream?

  1. 30 % koncentrácia kolagénu, z toho 18,5 % kolagénového hydrátu
  2. Použitie unikátnej a patentovanej technológie najnovšej generácie, ktorá umožňuje získať ľahký krémový gél napriek vysokému obsahu kolagénu a ďalších účinných látok.*
  3. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie, čo zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu
  4. Inovatívne a účinné spojenie troch typov kolagénov, ktoré prináša pokožke pôsobivé efekty a vnemy: natívny kolagén, kolagén, kolagénový hydrát, kolagén z morských rýb
  5. Použitie troch typov kolagénov zaručuje široké a komplexné spektrum pôsobenia krému
  6. Produkt je prírodný na 98,5 %
  7. Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom -morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti
  8. Použitie dvoch veľmi účinných látok, ktorých hydratačný účinok bol potvrdený v aplikačných testoch
  9. Žiadne potenciálne alergény z vonných kompozícií
  10. Aplikačná stierka zaručuje bezpečnosť a hygienu


Ako aplikovať?

Každé ráno naneste tenkú vrstvu krému na očistenú pokožku tváre a jemne vmasírujte končekmi prstov. Počkajte asi 15 minút, kým sa úplne nevstrebe. Jemná lepivosť produktu bezprostredne po aplikácii je prirodzeným procesom vyplývajúcim z vysokého obsahu kolagénu v kréme. Asi po 10-15 minútach sa výrobok úplne absorbuje a lepivosť zmizne. Uchovávajte pri teplote do 30 °C, v suchu, mimo zdrojov svetla. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.


Zložky: Aqua/Water, Olus Oil, Glycerin, Collagen, Propanediol, Octyldodecanol, Xanthan Gum, Hydrolyzed Gelatin, Parfum/Fragrance, Squalane, Soluble Collagen, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Glycosaminoglycan, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Silanetriol, Octyldodecyl Xyloside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butylene Glycol, Sodium Phytate, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.

Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

> PRIDAŤ SA DO SKUPINY