COLLAGEN BEAUTY CARE

NECHAJTE SVOJU PLEŤ ŽIARIŤ

PRÍRODNÁ CESTA KU KRÁSE


Kolagén je základný stavebný prvok v tele, ak ho máme dostatok udržuje nielen pleť, ale aj všetky tkanivá v tele mladé a pružné. Avšak či sa nám to páči alebo nie, naše telo starne a od 25. roku života telo postupne stráca schopnosť kolagén tvoriť a po 40. roku ho už netvorí takmer vôbec. Pre zachovanie celkového zdravia a krásnej pokožky bez vrások je preto dôležité jeho pravidelné dopĺňanie. Pri pravidelnom používaní funguje kolagén ako "elixír zdravia a mladosti" - dokáže vyhladiť drobné vrásky, výrazne zvýšiť elasticitu pokožky, zosvetliť pigmentové škvrny, intenzívne hydratovať suchú pleť či výrazne zlepšiť kvalitu a rast vlasov, spomalí proces starnutia.​

ŽIARIVÁ PLEŤ

REDUKCIA VRÁSOK

KRÁSNE VLASY

SILNÉ NECHTY

HYDRATÁCIA POKOŽKY

ZDRAVÉ KOSTI

KOLAGÉNOVÁ KOZMETIKA 


DENNÝ KRÉM

HYDRÁT NA VRÁSKY NEW

NOČNÝ KŔEM

HYDRÁT NA PIGMENTÁCIU NEW

PLEŤOVÉ SÉRUM

ČISTIACA PENA NEW

PLEŤOVÁ MASKA

TONIKUM NEW

KOLAGÉN NA PITIE

spoznajte silu kolagénu

VAŠE SKÚSENOSTI

Katarína H.

Sérum je úžasné! Vidím na pleti už po týždni žiarivosť a dokonca aj viditeľné zmenšenie pórov. Vďaku krému mi ustúpilo akné. A ešte aj krásne voňajú. Kolagén na pitie je za mňa najlepší na trhu. Produkty sú naozaj úžasné a odporúčam všetkým!

Jana V.

Po 3 fľašiach kolagénu mi normálne začali rásť baby vlásky, cyklus sa mi upravil po 100 rokoch, reálne ma prestali bolieť kĺby, spevnli sa mi aj nechty, pleť bola vláčna a vrásky na čele sú preč, aj moja kozmetička bola prekvapená. Budem to objednávať navždy.

Lenka I.

Pleť mám ako bábätko, po 7 mesiacoch sa mi vrátiála vďaka kolagénu na pitie menštruácia a ešte mi aj chutí, odrátavam hodiny, kedy si zas možem dať znova. A ako bonus, pochvala od kaderníčky, že mám aj oveľa lepšiu kvalitu vlasov.

Ak vás zaujíma kolagén, pridajte sa do Facebook skupiny Make-up Avenue Collagen, ktorá je zameraná iba na túto tému. Nájdete tam zdarma videá, rady a tipy o produktoch, kolagéne a o tom, ako sa starať o pleť, aby bola skutočne krásna. 

> PRIDAŤ SA DO SKUPINY